Гройсман закликав французьких бізнесменів допомогти вирішити проблему сміттєзвалищ в Україні

В Парижі відбувається українсько-французький діловий форум

В усіх містах України потрібно вирішувати проблему сміттєзвалищ, у тому числі із застосування міжнародного досвіду та технологій. Про це після візиту на завод з переробки твердих побутових відходів Cristal у передмісті Парижу заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомив «Урядовий портал».

«В Україні проблема сміттєзвалищ, особливо, і стихійних і тих, які десятиріччями в містах не упорядковувалася, є величезна – і екологічна, і з усіх сторін, як не подивися. Цю проблему треба вирішувати», - сказав Гройсман і навів приклад Грибовицького сміттєзвалища, що на Львівщині.

«Ця проблема є надзвичайно серйозною», - зауважив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що запросив французьких представників, щоби вони зробили дослідження України щодо потенційних технологій, які можливо упровадити, обсягів необхідного фінансування та потрібних механізмів. «Нам потрібно залучати ті компанії, які мають досвід, щоб вирішувати цю проблему в Україні», - сказав він.

Коментуючи огляд заводу з переробки твердих побутових відходів Cristal, Гройсман зазначив, що на підприємстві здійснюється практично 100% переробка сміття, застосовуючи технологію його спалювання. «Цей досвід є дуже добрий, але він дуже дорогий для України. Тому можливо знаходити інші технології, які можливо використовувати. Такі заводи мають бути у кожному місті України, кожному регіоні і області для того, щоб вирішувати екологічну проблему», - зазначив він.

Слід зазначити, що сьогодні, 28 жовтня, в Парижі відбувається українсько-французький діловий форум. Франція - шостий торговий партнер України серед країн ЄС. За 8 місяців цього року товарообіг між двома країнами становив $1,2 млрд. Основними статтями українського експорту до Франції є продукція агросектору та легкої промисловості.

Сьогодні ZAXID.NET інформував, що Львівська ОДА погодила ділянку для нового тимчасового львівського сміттєзвалища, однак її розташування поки тримають у таємниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук