Гжегож Опалінський іде з посади Генконсула Польщі у Львові

1 червня 201115917

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Гжегож Опалінський за кілька днів завершить свою місію. Проте він пообіцяв, що не покине Львів.

Про це повідомляє „Kurier Galicyjski”.

В інтерв’ю газеті Гжегож Опалінський наголосив: „Я точно не покину Львова. Коли я приїхав до консульської установи у Львові, я приїхав в особливе місце. Я завжди повторював консулам, які приїжджали на схід, в Україну, щоб добре обдумали своє рішення, бо це великий виклик. Приїжджаючи в Україну, а зокрема до Львова, вони мають виконувати місію служіння людям. Консули львівського консульства працюють в особливому режимі. Це специфічний округ. Тут живе багато наших земляків, осіб польського походження. Це округ, у якому знаходиться найбільша кількість місць національної пам’яті, якими ми займаємось. У цьому окрузі працює багато підприємств із мішаним або чисто польським капіталом. Крім того нашим завданням є видача віз. Я спеціально перелічив наші завдання у такій послідовності, бо не хочу, щоб нашу установу сприймали тільки через призму віз. Це, без сумніву, важливе завдання, але не найголовніше. Хоча наше львівське консульство є „світовим рекордсменом”, якщо йдеться про візи. Минулого року ми видали майже 300 тис. віз” – сказав Генконсул.

На запитання про свого наступника Гжегож Опалінський відповів: „Мій наступник є людиною дуже високої культури. Я побажав би йому, щоб йому вдалося вирішити ті справи, яких не вдалося вирішити мені. Перш за все, бажаю, щоб успішно вирішилося питання створення у Львові Польського дому”.

Додамо, що зараз обов’язки Генконсула Польщі у Львові виконує заступник генерального консула Анджей Дрозд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук