Херсонських журналістів не допустили до Зеленського. Тепер вони цензурують його цитати

Херсонські ЗМІ публікують новини з «порожніми» цитатами Володимира Зеленського через недопуск на події під час його візиту в область. На місцевих сайтах з'являються з вигляду звичайні новини про перебіг візиту, в яких на місці цитат чиновників Херсонської ОДА та президента стоять пробіли.

Ось, наприклад, новина «Південної інформаційної компанії» про гучну заяву Зеленського у Херсоні: «На Херсонщині, 26 червня, з офіційним візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляє ПІК. Вже у перші хвилини перебування у Херсоні Зеленський заявив: " - " " - " – додав у своїй промові президент».

Або заголовок новини на сайті «Новамедія»: «В Херсонській ОДА прокоментували, що Володимир Зеленський» (текст публікації повністю повторює заголовок).

Найвитонченіше до висвітлення приїзду Зеленського підійшли журналісти видання «Мост», редактор якого Сергій Нікітенко одним із перших повідомив про недопуск місцевих журналістів на події за участі президента.

26 июня Президент Украины Владимир Зеленский прибыл в Херсон. В аэропорту его встречали      ,        ,         ,             . После этого он осмотрел             ,              и поехал в Херсонский морской порт, где            .            , - заявил глава державы.       Напоним, что губернатор Херсонщины Юрий Г                   всегда                      глупости.    Теги: цензураНовина про візит Зеленського на сайті «Мост»

За інформацією «Детектора медіа», Херсонська ОДА публічно не анонсувала приїзд Зеленського в область, але запросила висвітлювати цей візит кілька центральних ЗМІ. Після критики від місцевих журналістів облдержадміністрація додатково запросила на події за участі президента кількох лояльних херсонських журналістів. Усіх інших, які все одно намагалися відвідати події за участі Зеленського, не пускали, пояснюючи це тим, що цих ЗМІ немає серед акредитованих ЗМІ.

У акції протесту херсонських журналістів беруть участь Євгенія Вірлич, Тетяна Дергачева, Олег Батурін, «Новамедіа», «Мост», «Кавун.City», «ІРС-Херсон».

Пізніше у Херсонській ОДА пояснили, що Медіа, які не мали акредитації, не пропустили, бо «були вимушені сфокусуватись на медіаканалах, що мають більше поширення та охоплюють більшу аудиторію».

«Зробили акцент на зареєстрованих ЗМІ, тому що це подія високого рівня, що має бути фахово висвітлена із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики. Через це представники ЗМІ, які не мають акредитації, та, відповідно, редакційного завдання, а також блогери не були запрошені», – сказано в повідомленні Херсонської ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук