Ходорковський закликав росіян до масових протестів

СвітАК, 28 серпня 201430650

Відомий бізнесмен Михайло Ходорковський, який повів за ґратами у Росії майже 10 років, закликав росіян до масових виступів проти війни в Україні

«Ми мовчимо і робимо вигляд, що віримо цій владі. Чому? Адже ми могли, та й зараз ще можемо це зупинити. Досить просто вийти на вулицю, пригрозити страйком. Влада відразу здується, вона боягузлива», – заявив Ходорковський.

«Ми воюємо з Україною. По-справжньому. Надсилаємо туди солдатів і техніку. Українці б'ються добре, але відступають. Сили, звичайно, нерівні. При цьому наша влада постійно бреше. В 80-ті - про Афганістан. В 90-ті - про Чечню. Сьогодні - про Україну. Ми це знаємо. Але мовчки ховаємо своїх вчорашніх товаришів по службі, друзів і рідних, які зараз по обидві сторони, які вбивають один одного не тому, що хочуть, а тому, що старіючій владі завжди потрібна кров», - написав Ходорковський на своєму сайті.

«Так чому ми мовчимо? Боїмось?! Навіть думати боїмося? А дітей втрачати не страшно?! А в братів стріляти? Як жити-то потім будемо? Так от, я більше мовчати не хочу і не буду!», - завершив свою заяву Ходорковський.

Нагадаємо, що після понад 10 років за ґратами Ходорковський у грудні 2013 року вийшов на волю після указу Путіна про його помилування. З березня 2014 року Михайло Ходорковський живе у Швейцарії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук