Хорошковський переоцінює свою роль в історії, - політолог

14 грудня 201214604
Хорошковський переоцінює свою роль в історії, - політолог
фото poltava.pl.ua
Михайло Погребінський

Віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський давно вже мав подати у відставку, оскільки його присутність в уряді Азарова була неприродною, висловив думку директор Центру конфліктології та прогнозування ситуацій Михайло Погребинський. Експерт також вважає, що Хорошковський, вочевидь, бачив себе прем'єром.

Так експерт прокоментував заяву про відставку першого віце-прем'єр-міністра України Валерія Хорошковського у зв'язку з його незгодою із повторним призначенням Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра України, пише Укрінформ.

«Я вважаю, що його (Хорошковського - ред.) присутність в уряді Азарова була взагалі неприродною, оскільки він не поділяє прагматичну філософію Азарова. Тому Хорошковський мав би давно піти. У нього не було жодних шансів зберегти себе в уряді Азарова. Це було очевидно», - сказав політолог.

За його словами, Хорошковський ґрунтує свою політику на певних ідеалістичних уявленнях про те, «що там, колись, щось буде добре, якщо ми підпишемо асоціацію з Європою і так далі», натомість, у Азарова дещо інше бачення.

«Азаров дотримується уявлень про те, що треба прагматично вирішувати питання сьогодні, завтра, післязавтра. І тут вони мають різні підходи», - сказав Погребинський.

Погребинський не приховує свого здивування з приводу того, чому так довго Хорошковський працював в уряді.

«Тут якось нелогічно. Мені видається, що Валерій Іванович трошки переоцінює свою роль в історії. Відставка це просто привід нагадати про себе і не більше того. Він хоче зберегти себе для участі у якомусь опозиційному проекті, він взагалі дуже амбітна людина і бачив себе в ролі якщо не президента, то як мінімум прем'єр-міністра. І, звичайно, йому не подобається те, що Азаров знову буде прем'єром», - резюмував політолог.

Нагадаємо, сьогодні Валерій Хорошковський подав у відставку, пояснивши своє рішення тим, що не згоден з новим призначенням Азарова прем'єр-міністром. В Азарова відповіли, що у новому уряді Хорошковського й так не мало бути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук