Християни східного обряду святкують Великдень

Великдень є найдавнішим і найголовнішим християнським святом усього богослужебного року і приурочене Воскресінню Ісуса Христа

СуспільствоАндрій Стець, 28 квітня 20192690

Християни східного обряду у неділю, 28 квітня, відзначають одне з головних релігійних свят - Великдень. В цей день, за християнським віруванням, воскрес Син Божий після того, як його розіп'яли на хресті.

Воскресіння Ісуса Христа з мертвих по трьох днях після смерті, центральна доктрина в Християнстві, яка протягом сторіч проповідувалась язичникам і є найважливішою подією (і святом, знаним як Пасха чи Великдень) християнського суспільства.

Великдень є найдавнішим і найголовнішим християнським святом усього богослужебного року і приурочене Воскресінню Ісуса Христа. Для християн Великдень символізує перемогу життя над смертю, звільнення від тягарів гріха, перехід зі стану несвободи в царину свободи і любові.

За Євангеліями, після того, як Ісус прийшов до Єрусалима, був зраджений і страчений на хресті, а потім похований у печері відданими учнями - Він воскрес. Недільного дня, прийшовши до Його гроба, жінки-мироносиці виявили, що місце поховання порожнє. Натомість побачили ангела, який сповістив їм, що Ісус воскрес. Невдовзі одній із них явився Христос, якого вона сприйняла спочатку за садівника, і сказав про своє воскресіння. Радісна звістка надзвичайно швидко поширилася Єрусалимом, а потім і всією Іудеєю.

До слова, з нагоди Великодня у Львові заплановано низку культурних подій. Святкуватимуть Великдень у різних локаціях міста. Мешканців міста та його гостей чекають святвова програма «Великдень у гаю», фестиваль писанок, майстер-класи на ярмарку і Обливаний понеділок. Детальніше про культурні події у Львові на вихідні 27-29 квітня можна прочитати за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук