Хто є хто? Бізнес та маєтки Василя Пісного

Хто є хто? Василь Пісний

СуспільствоНовини Львова, 12 березня 2014, 21:52 9811 0

Місяць тому ще перший заступник голови Львівської облради, а сьогодні вже головний у боротьбі з економічною злочинністю. Василь Пісний очолює цей департамент із вказівки Арсена Авакова.

Натомість про кримінальне минуле, величезні маєтки та чималий бізнес посадовця ми розповімо у рубриці ХТО є Хто?.

Львів віддає свої кадри Києву. Вже колишній перший заступник голови Львівської обласної ради - Василь Пісний, починає боротись із економічною злочинністю усієї України.

Указом ще президента Ющенка, Пісному дали звання генерал-майора та генерал-лейтенанта міліції. А ще Василь Михайлович отримав звання заслуженого юриста України.

Із таким стажем і статки мають бути відповідні. Якщо вірити даним декларацій про майно та доходи Пісного за два останні роки, то:
У 2011 році загальна сума сукупного доходу Василя Пісного склала понад 50 тисяч гривень, з них майже 42 – заробітна плата, інші виплати та винагороди.

Через рік у 2012, коли Пісний став заступником голови облради, його дохід збільшився більше аніж втричі. Це майже 160 тисяч гривень, з яких трохи більше 97 – зарплата і і 61 – страхових відшкодувань.

Та у сторінках, як тепер виявилось темної біографії Пісного є цікаві факти родом ще із дев’яностих.

Парадоксально, але людина, яка очолювала управління міліції Львівської та Тернопільської областей, сама відсиділа у СІЗО. Журналістам це стало відомо із відкритих джерел.

Виправдали Пісного ще у далекому 1995 році. Запитати про це вирішили особисто. Та Василь Михайлович Пісний не любить публічності, особливо, якщо це стосується його сім’ї, статків чи витрат і на телефонні дзвінки не відповідає.

Яким чином Пісному вдалось втриматись у кріслі при різних владах хочемо запитати у його колег. Та про професійні навички Василя Пісного говорити відмовився голова Львівської облради - Петро Колодій, а колеги по службі оминають цю тему.

Сьогодні Василь Михайлович вже переїхав до Києва. Там, за іронією долі, він очолює департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

У Львові залишив свою колишню дружину Ольгу, на яку записаний майже увесь бізнес Пісного, та доньку Наталію. Якій на 18-тиріччя подарував славнозвісний готель.

Ніч у цьому готелі коштує найдешевше - 500 гривень, найдорожчий 1250. Вочевидь, батько із Василя Михайловича - хороший. Цей будинок у Брюховичах він теж подарував єдиній донці. Дорогу до будинку перегороджує шлагбаум, а по-сусідству один з найбагатших людей Західної України, власник футбольного клубу "Карпати" Петро Димінський.

Василь Пісний отримав ділянку під будівництво цього будинку у 2008 році у подарунок від колишнього начальника ДАІ - Володимира Семенини.

Офіційно на Пісного записаний лише 1 маєток у 450 квадратів. Розташований він зовсім поруч із будинком доньки, і будівлі майже ідентичні за дизайном.

Те, що раніше тут була лісова зона,аж ніяк не стало на заваді Пісному. Чоловік став власником цієї території у 2009 році. Із третьої спроби депутати Львівської міської ради вирішили передати сусідні земельні ділянки чотирьом жінкам, які згодом знову ж таки подарували їх Пісному.

А ще Василя Пісного у певних колах знають як "Антибіотик", кажуть цей чоловік міг вирішити будь-яку проблему з міліцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук