Головний борець зі злочинністю в Україні продав свій єдиний будинок

Василь Пісний

Керівник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС  Василь Пісний оприлюднив декларацію про доходи за 2013 рік. Відповідно до неї, головний борець зі злочинністю в Україні за минулий рік отримав понад мільйон гривень доходів.

«Торік Василь Пісний заробив 1 222 717 грн, з яких 95 тис грн. – заробітна плата, яку він отримав, працюючи на посаді першого заступника голови Львівської облради, та понад 12 тис. грн матеріальної допомоги», – повідомляє 14 серпня газета «Експрес».

У повідомленні, зокрема, вказано, що найбільші доходи, а саме  1 106 900 грн Пісний отримав  за рахунок відчуження рухомого та нерухомого майна.

Як повідомляв ZAXID.NET, ще у 2011 році декларація про доходи кандидата у депутати від політичного об’єднання «Батьківщина» Василя Пісного містила інформацію про те, що у його власності є лише один будинок на 450 м. кв та земельна ділянка, розміром  22,5 соток. Очевидно, від продажу згаданої нерухомості міліціонер і отримав понад мільйонний дохід. 

Втім насправді це далеко не єдине майно, яким володіє сім’я Пісного. ZAXID.NET неодноразово згадував про статки головного борця зі злочинністю, яким позаздрили б багато українських мільйонерів – чотири особняки, ресторани та готелі.

Таким чином, відповідно до оприлюдненої декларації, головний борець зі злочинністю в Україні офіційно не володіє жодною земельною ділянкою, будинком чи квартирою, також він не має рахунків у банках та не зберігає гроші у формі цінних паперів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук