Художники Львівщини зібрали для вояків із зони АТО 300 тис. грн

Головні Новини за 22 серпняМарічка Крижанівська, 22 серпня 2014, 16:59 714 0

У містечку Городку на Львівщині художники влаштували благодійний аукціон. Від проданих картин вдалося зібрати рекордну для таких аукціонів суму – понад 300 тис. грн.

«Вирішили зробити це в Городку, хоча це маленьке містечко, районний центр, але завдяки зусиллям і митців, і наших місцевих підприємців, які показали свою громадську і патріотичну позицію (придбали твори мистецтва), ми зібрали одну з найбільших сум в Україні», – повідомив співорганізатор благодійного аукціону, заслужений художник України Роман Опалинський.

До ініціативи «Клубу українських митців» та Городоцької райдержадміністрації долучилися більш ніж 20 відомих художників Львова і Городка.

«Співаки співають, ми малюємо, хтось ще щось робить. Уся наша Україна піднялася і ми вносимо лише маленьку свою лепту, хто скільки може. Хто може, йде із зброєю воювати, а ми мистецтвом збираємо гроші для наших захисників», – розповів президент «Клубу українських митців» Орест Скоп.

«На аукціон я дав дві картини, два пейзажі, й обидва було продано, я задоволений. Думаю, що це лише початок. Якщо буде потреба, влаштуємо ще один аукціон», – зазначив народний художник України Петро Сипняк.

За ці гроші купили речі для вояків, уродженців Городоччини. За словами голови Городоцької райдержадміністрації Андрія Хамика, придбали все, що замовили хлопці із зони АТО: «23 бронежилети IV ступеня захисту (виготовив Київський завод), біноклі, рації із захищеним зв’язком, каски, 65 комплектів форм, медикаменти, водонепроникні телефони, рукавиці, ліхтарики, наплічники». Окрім того, за ці гроші закупили ще чотири тепловізори з Америки. Як зазначив пан Андрій, «якби купували їх в Україні, довелося б переплатити удвічі».

Усі речі хочуть передати воякам з рук у руки, тому вирішили везти їх особисто. «Виїжджаємо вже нині», – додав Андрій Хамик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук