Ініціаторка флешмобу #яНеБоюсьСказати напише книжку про наслідки насильства

Ініціаторка флешмобу #яНеБоюсьСказати напише книжку про наслідки насильства
фото умовне

Громадська активістка та журналістка Анастасія Мельниченко, що розпочала флешмоб #яНеБоюсьСказати, яким закликала ділитися історіями сексуального насильства у соцмережах, напише книгу для підлітків про наслідки насильства. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз я працюю над книжкою - результатом кампанії «Я не боюсь сказати». Ця книжка буде для підлітків і говоритиме з ними про секс, згоду, особисті кордони, види насильства. Вона даватиме алгоритми дій у випадку насильства (куди звертатися, що робити). Ми розкажемо про можливі наслідки насильства і розвіємо міфи щодо сексу і насильства», - пише Анастасія.

Книга буде написана для підлітків віком 11-14 років. Дівчина каже, що історії для книги не обиратиме за хештегом #яНеБоюсьСказати, і просить у коментарях до її допису вказувати історії, якими б ви хотіли поділитися з підлітками.

Нагадаємо, у липні Анастасія Мельниченко оприлюднила свої особисті історії з хештегом #яНеБоюсьСказати. Вона звернулася до жінок з проханням розповідати про свій досвіт сексуального насильства та виносити проблему у публічну площину. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук