Ініціаторку флешмобу #яНеБоюсьСказати заблокували у Facebook

СуспільствоО.П., 14 липня 201644501

Журналістка Анастасія Мельниченко, яка запустила флешмоб, в рамках якого жертви сексуального насилля ділились пережитим досвідом, заявила, що її акаунт у Facebook заблокували.

За словами Анастасії, причиною блокування стала скарга на «фейковість» акаунту. Цю інформацію поширили її друзі та колеги, а також сама журналістка за допомогою свого іншого аканту у соцмережі.

«Мені прийшло повідомлення, що [сторінку заблокували] на 24 години, а бувшому чоловікові - що він був видалений, бо був фейковим. Тобто армії анонімних ботів можна поширювати хейтспіч щодо мене, і мої репорти щодо їх анонімності ігнорувалися, а я, значить, фейк. Якщо і справді за 24 години мене не повернуть у основний акаунт, то я буду просити вас про підняття інформаційної хвилі», - написала Анастасія Мельниченко.

Анастасія Мельниченко наголосила, що її сторінка була зареєстрована у 2007 році, а загальна кількість друзів та підписників становила понад 6000. 

Зазначимо, що флешмоб #яНеБоюсьСказати, який розпочався в українському сегменті Facebook, викликав значний суспільний резонанс та поширився за межі України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук