Іноземцям стало простіше отримувати чеські трудові візи

СвітВолодимир Пиріг, 25 червня 20143470

24 червня у Чехії набули чинності зміни до закону про працевлаштування іноземців, які суттєво спрощують процедуру оформлення так званої трудової візи.

Про це повідомляє ТВі з посиланням на Міністерство праці й соціальних справ країни.

Починаючи з цього дня іноземцям, які вирушатимуть на заробітки до Чехії, не потрібно буде звертатися на біржу праці за відповідним дозволом. Відтепер процес отримання візи і дозволу на працю об’єднується в один. Для цього буде достатньо подати до консульства Чехії відповідну заяву і при цьому додати трудовий договір із працедавцем.

Таким чином замість двох документів іноземець отримає один — робочу візу, яка водночас є документом на право в’їзду до Чехії. Таку візу, відповідно до змін, іноземець має отримати до 60 днів.

Робочу візу можна буде відкрити на період дії трудового договору, але не довше, ніж на два роки. Термін дії трудової візи можна буде продовжити.

Зміни до закону про працевлаштування іноземців стосуються громадян країн, які не входять до Європейського Союзу. Головною вимогою для отримання праці в Чехії й надалі залишається умова, що на вільне місце працедавець не зумів прийняти чеха.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук