Інститут міста прогнозує зростання туризму і ІТ-сфери у Львові

Марта Кривецька, 29 січня 201311630
Інститут міста прогнозує зростання туризму і ІТ-сфери у Львові

Третина львів’ян очікує інтенсивного розвитку міста 2013 року. Про це сьогодні, 29 січня, розповіла керівник програми аналізу та досліджень Інституту міста Мар’яна Малачівська під час презентації проекту-прогнозу «Львів у 2013 році».

Для створення прогнозу працівники Інституту міста взяли коментарі у 55 експертів з трьох сфер: економічної, гуманітарної та міської господарки.

«Львів’яни дуже оптимістично дивляться на 2013 рік. Третина з них очікує, що Львів інтенсивно розвиватиметься, ще більше переконані, що ситуація суттєво не зміниться, і лише 12% вважають, що ситуація погіршиться», - сказала Мар’яна Малачівська. Вона розповіла, що президент гільдії рестораторів Львова Марк Зархін переконаний у збільшенні кількості туристів саме за рахунок збільшення частки внутрішніх туристів. Водночас ресторатор Вардкес Арзуманян вважає, що центральна частина міста перенасичена ресторанами, барами і  кафе, тож 2013 року нові заклади відкриватимуть на периферії.

Також Мар’яна Малачівська розповіла, що віце-президент компанії «Soft-Serve»Олег Денис зазначив, що у сфері ІТ створять 500 нових робочих місць, а зростання галузі передбачається від 20% до 40%.

«Щодо негативних тенденцій у Львові, то збільшуватиметься безробіття», - сказала вона.

Аналітик програми аналізу та досліджень Інституту міста Інга Козлова розповіла, що 2013 року намагатимуться об’єднати усі точкові культурні проекти. За її словами, події відбуватимуться не тільки у центрі міста, але й у віддалених районах.

Щодо прогнозів у сфері міської господарки, то експерти передбачають збільшення кількості ОСББ. Крім цього планують відремонтувати вулиці С. Бандери, Б. Хмельницького, Замарстинівську та інші. «Крім того Львів чекає закриття центральної частини міста і побудова нових велодоріжок», - зазначила Мар’яна Малачівська.

Проект-прогноз «Львів у 2013 році» можна повністю переглянути тут.

Нагадаємо, у квітні 2012 року Інститут міста Львова підготував «Соціальний портрет львів’янина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук