Інститут національної пам'яті відкриє філії у п’яти містах України

Регіональні представництва відкриють у Харкові, Дніпрі, Вінниці, Одесі та Львові

СуспільствоОрися Шиян, 3 жовтня 20184210
Інститут національної пам'яті відкриє філії у п’яти містах України
фото УНІАН
Нові структури почнуть формувати з нового року

Український інститут національної пам’яті створить п’ять міжрегіональних відділів. Філії у Харкові, Дніпрі, Вінниці, Одесі та Львові зможуть охопити усі області України. Роботу підрозділів планують почати у 2019 році.

На думку керівництва Інституту, створення підрозділів у регіонах допоможе залучити локальні історії в загальнодержавний дискурс. Інститут зможе охопити школи, музеї, місцеві ради, адже зараз фактично позбавлений реальної можливості враховувати регіональні особливості.

«Це рішення важливе як для того, щоб реалізувати загальноукраїнську політику національної пам’яті на місцевому рівні, так і для того, аби в цю політику імплементувати особливості нашої локальної історії», ‒ прокоментував керівник інституту Володимир В’ятрович.

Нагадаємо, Український інститут національної пам’яті реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті українського народу. Його робота координується Кабінетом міністрів України через Міністра культури.

Інститут вивчає історію українського державотворення, боротьбу за відновлення державності та поширює відповідну інформацію в Україні та світі. Займається вшануванням пам’яті героїв визвольного руху, української революції 1917-1921 років, всіх воєн, жертв Голодомору та політичних репресій. Також досліджує історичну спадщину та сприяє інтеграції в українське суспільство національних меншин і корінних народів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук