Інтерсіті Київ-Перемишль заповнений пасажирами майже на 100%

Минулими вихідними поїздом з Києва до Перемишля приїхали близько 600 пасажирів

Такої кількості пасажирів на вокзалі у Перемишлі не було давно

Після запуску інтерсіті Київ-Перемишль на переважно порожньому вокзалі у Перемишлі з’явились черги охочих подорожувати цим поїздом. Про це свідчить відео, яке на YouTube опублікував Кароль Гайдзік із громадської організації «Лінія 102».

«Через кільканадцять днів після запуску залізничного сполучення з Києва через Львів до Перемишля я вирішив перевірити, який успіх має цей поїзд. Я був здивований такою високою популярністю», - зазначив Кароль Гайдзік у коментарі місцевому сайту Nowiny24.

На відео видно багато молодих людей із наплічниками, які виходять з поїзда. Як пише видання, це не одиничний випадок, коли так багато пасажирів подорожують цим поїздом. Польські прикордонники готові до такого напливу подорожніх. Зазначається, що одного разу в поїзді було 16 прикордонників із мобільними терміналами для здійснення паспортного контролю.

Відео Кароля Гайдзіка

«Минулими вихідними поїздом з Києва перетнуло польсько-український кордон і приїхало до Перемишля близько 600 осіб. Це майже весь склад поїзда. В інші дні приїжджало близько 500 пасажирів», - повідомила виданню майор Ельжбетта Пікор, речник Бєщадського відділу прикордонної служби Польщі.

Видання пише, що таких натовпів на залізничному вокзалі Перемишля вже давно не було. За інформацією ініціативної групи «Лінія 102», 8 січня на поїзд Перемишль-Київ було продано 560 квитків.

Усі фото linia102pl

Однак у прибутті такої кількості пасажирів є недоліки. Кожен подорожний після виходу з вагону повинен пройти через вузький прохід у паркані. Це займає кілька хвилин і через це пасажири не мають умов, гідних міжнародного сполучення.

Набагато гірша ситуація із купівлею квитка на інтерсіті Київ-Перемишль. Поки що квиток не можна купити на сайті польської залізниці PKP Intercity. Єдина можливість – купити квиток в касі у Перемишлі. Наразі на вокзалі працює одна або дві каси. Аналогічна ситуація в Україні. Через це у Перемишлі за квитками постійно вишиковуються довгі черги і не всі охочі встигають купити квиток.

Нагадаємо, новий потяг Інтерсіті+ Київ-Перемишль курсує із 23 грудня щоденно складом швидкісного електропоїзда виробництва Hyundai Rotem. Відстань з Києва до Перемишля поїзд долає лише за 7 год. 40 хв, а зворотно – за 7 год. 07 хв, а тривалість поїздки зі Львова до Перемишля становитиме 2 год. 8 хв.

Вартість проїзду з Києва до Перемишля у вагонах І класу становить орієнтовно 574 грн, ІІ класу – 406 грн, зі Львова до Перемишля у вагонах І класу – 235 грн, ІІ класу – 172 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук