Історія про дебілізацію

Пам'ятайте про "кашу в мозгах"

БлогиОльга Лень , 19 травня 2015 193
Ольга Лень
Редактор NEWSru.ua

Інші блоги автора

Деякі колеги і військові експерти дивуються "каші в мозгах" цих двох спецназівців ГРУ відносно противника. Зазвичай ГРУ своїм бійцям байки не розказує, а дає дійсну інформацію про місце операції. А тут загрузили бійців казками про торгівлю органами. Експерти вбачають в цьому тотальну дебілізацію і зомбування збройних сил РФ.

А я пригадую, що під час операції по захопленню Бельгії, Голландії і Франції в 1940 році літаки нацистських Люфтваффе цілеспрямовано бомбили транспорт союзників, маркований Червоним хрестом. Причина виявилася проста: війська Рейха в цих операціях камуфлювали власні бензовози і транспорти Червоним хрестом (так що возити зброю в "гумконвоях" росіяни не перші придумали, ага!). Часто офіцери німецького командування також їздили на машинах, що були позначені Червоним хрестом, майже так, як зараз російські офіцери каталися на машинах ОБСЄ. Тому Геринг і вважав, що якщо німці так чинять, то чому б і англійцям з французами не робити те ж саме.

Нацистам важко було зізнатися собі, що вони єдині негідники в цій ситуації. В історії про органи на продаж діє та ж логіка: хто сам так чинить, той і противника підозрює. Тому можна припустити, що спецназівець ГРУ, який знав що роблять з українськими полоненними, й був настільки переляканим, що просив робити операцію без наркозу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук