Італійська компанія планує збудувати на Львівщині сміттєпереробний завод

Італійська компанія CED ENGEGNERIA S.R.L.В має намір розпочати будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території Львівської області. Окрім утилізації сміття, сучасний завод вироблятиме теплову й електричну енергію.

Уже в п’ятницю, 11 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка та керівний директор іноземної компанії Луїджі Моро підпишуть відповідний протокол про наміри щодо співпраці у цьому питанні, повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак, передає прес-служба облдержадміністрації.

За словами Гримак, будівництво підприємства такого типу дозволить вирішити питання утилізації твердих побутових відходів, зменшення кількості сміттєзвалищ, зокрема несанкціонованих. Окрім того, будуть створені нові робочі місця, відповідно, й додаткові надходження до бюджету.

CED ENGEGNERIA S.R.L. – італійська інженерна компанія з міжнародним п’ятдесятирічним досвідом проектування та будівництва цивільних і промислових підприємств.

Нагадаємо, цьогоріч сміттєпереробний завод добудують у Червонограді. На це буде витрачено 10 млн грн. Раніше повідомлялося, що про намір побудувати сміттєпереробний завод на Львівщині заявляла також німецька компанія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук