Із окупованої Луганщини Україні передали 60 засуджених

60 ув'язнених понад 9 років перебували у в'язницях Луганської області

У середу, 20 березня, у місті Щастя відбулась передача 60 в’язнів, які відбували покарання в пенітенціарних установах тимчасово окупованої території Луганської області. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що в’язні продовжать відбувати покарання вже на підконтрольній території України.

«Сьогодні у містечку Щастя нам передали 60 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах в окремих районах тимчасово окупованої території Луганської області, для продовження відбування покарання на підконтрольній Уряду України території. У лютому ми вже забирали 33 засуджених, а в грудні минулого року 42», – повідомляє Денісова.

За її словами це вже третя передача в’язнів з окупованої території до України. Зокрема, в лютому було передано 33 засуджених, ще 42 засуджених опинилися на території України в грудні минулого року.

«4 особи, у тому числі жінка, серед 60-ти переміщених сьогодні осіб - перебували більш ніж 9 років в пенітенціарних закладах на тимчасово окупованій території Луганської області без рішення суду. Тобто, їх вину не було доведено у законному порядку. Це є грубим порушенням їх прав на справедливий суд», – зазначає омбудсменка.

Фото Людмили Денісової

Денісова також додала, що Україна продовжить роботу з переміщенням громадян, які виявили бажання відбувати покарання на підконтрольній території та тих, чиї строки ув’язнення сплили. Вона зазначила, що наступних 60 ув’язнених заберуть під час запланованого візиту до Луганської області у квітні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук