Кабмін оскаржить рішення суду про передачу Укрзалізниці до Міністерства інфраструктури

Кабмін оскаржить рішення суду про передачу Укрзалізниці до Міністерства інфраструктури
фото zn.ua
У січні 2017 року Кабінет міністрів вивів Укрзалізницю з підпорядкування профільного міністерства

Міністерство юстиції спільно з Кабінетом міністрів України подадуть апеляційну скаргу на рішення суду, який визнав незаконною передачу Укрзалізниці в підпорядкування Кабміну. Про це пише LIGA.net.

Нагадаємо, що минулого тижня міністр інфраструктури Володимир Омелян оприлюднив інформацію, що Окружний адмінсуд Києва прийняв рішення про незаконність передачі ПАТ «Укрзалізниця» з підпорядкування Мінінфраструктури.

Однак сьогодні, 8 липня, заступник міністра юстиції Сергій Шкляр заявив, що Кабмін, як відповідач у справі, не отримав цього судового рішення, а текст документу досі не розміщений в Єдиному реєстрі судових рішень.

«Така ситуація наштовхує на думку про упередженість суду по цій справі стосовно одного з учасників процесу. Кабінет міністрів України вважає це судове рішення незаконним і воно буде оскаржуватись. Як тільки Мін’юст і уряд зможуть ознайомитись з цим документом, на це рішення буде подана апеляційна скарга», - заявив Сергій Шкляр.

Заступник міністра також додав, що представники Кабміну намагались ознайомитись з матеріалами справи в суді, однак секретар судового засідання не дав їм цього зробити, оскільки матеріали мали би бути надані для ознайомлення «завтра».

Нагадаємо, у січні 2017 року Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ «Укрзалізниця», згідно з яким, Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії. У новій редакції статуту у Мінінфраструктури відібрали можливість підписувати договори з головами наглядової ради та контракт з головою правління УЗ. Також Мінінфраструктури позбавили права визначати напрямки діяльності компанії, впливати на кількість акцій, затверджувати фінансовий план, річний звіт, чисельність персоналу.

Рішення з цих питань мали оформлюватися відповідним актом Кабінету Міністрів України, проект якого розробляється та подається в установленому порядку Мінекономрозвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук