Кабмін підтвердив імовірність дострокового припинення роботи місії МВФ в Україні

Підставою став розпуск парламенту і відставка прем'єра

Місія МВФ розпочала роботу в Україні 21 травня

Кабінет міністрів України офіційно підтвердив, що місія Міжнародного валютного фонду вирішила достроково припинити роботу в Україні. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«МВФ, враховуючи, що дійсно об'єктивний розпуск Верховної Ради і несформований новий уряд, припинив місію в Україну», - сказав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко на форумі в Києві.

Як пояснило агентству поінформоване джерело, знайоме з перебігом переговорів між Фондом і Україною, експерти МВФ у цей час продовжують роботу в Києві, проте неможливість здійснення запланованого перегляду програми stand by в умовах заявленого розпуску Ради і відставки уряду змушує переглянути статус візиту.

Нагадаємо, місія МВФ розпочала роботу в Україні 21 травня. Від результатів її візиту залежить отримання Україною другого траншу в рамках нової кредитної програми stand by.

Сьогодні зранку ЗМІ повідомили, що місія МВФ скоротить графік роботи в Україні і «сьогодні або завтра» повернеться до Вашингтона через розпуск парламенту. Однак представництво МВФ в Україні після цього повідомило, що експерти фонду продовжують свої зустрічі з представниками влади.

Візит місії мав тривати два тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук