Кабмін підвищив зарплати керівників силових відомств

Кабінет міністрів України встановив посадовий оклад голів Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, начальника Генштабу Збройних сил та командувача Національної гвардії на рівні 12 061 грн з 1 травня 2016 року.

Згідно з постановою №718 від 19 жовтня, уряд затвердив розміри посадових окладів для окремих категорій посад військовослужбовців і осіб начальницького складу, які займають керівні посади.

Зокрема, оклад в 12 тис. грн був також встановлений для глави адміністрації Держспецтрансслужби, начальника Управління державної охорони, голови Державної пенітенціарної служби, Держспецзв’язку, Держслужби з надзвичайних ситуацій і керівника Головного розвідувального управління Міноборони.

Їх першим заступникам, командувачам родами військ Збройних сил і начальнику Національного університету оборони імені Івана Черняховського встановлений оклад у сумі 11 200 тис. грн. У той же час заступникам керівників вищеперерахованих відомств і начальнику Об’єднаного оперативного штабу оклад встановлений в сумі 10 338 грн.

Грошове забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького складу вищевказаних органів, складається з посадового окладу, інших виплат, а також окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, установлених у розмірі і порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

Кабмін встановив, що надбавка виплачується в розмірі до 100% посадового окладу; премія - відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання; грошова допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада прийняла за основу постанову про підвищення зарплат народних депутатів. З 1 листопада мінімальна депутатська зарплата має зрости більш ніж удвічі до 36250 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук