Кабмін підвищив посадові оклади президенту та прем’єру

Кабмін підвищив посадові оклади президенту та прем’єру
Президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир гройсман

Кабінет міністрів встановив посадовий оклад президента в сумі 28 тис. грн. Постанову про підняття посадових окладів президенту, прем’єру, міністрам і їх заступникам уряд прийняв у середу, 27 липня, повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, поінформували «Українські новини».

«Ми всім державним службовцям підняли посадові оклади, але, що стосується тих осіб, хто не є держслужбовцями, їх посадові оклади не були переглянуті. Тому ми зробили нові оклади для цих людей. Ієрархія окладів тепер чітко прописана від Президента. Його оклад становитиме 28 тис. гривень, прем’єр-міністра – 20 тис. грн», – сказав Андрій Рева.

За його словами, оклад першого віце-прем’єра відповідно до змін прийнятих напередодні становитиме 18 тис. грн, віце-прем’єра - 17 тис. грн, міністрів – 16 тис. грн, їх перших заступників – 15 тис. грн, а заступників – 14 тис. грн.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову «Про заробітну плату Президента України», відповідно до якої зарплата Президента становить 140% зарплати прем’єра, хоча й було збережено існуючу пропорцію в розмірі окладів.

При цьому Рева заявив, що зарплати міністрів не підвищаться, а лише збільшаться оклади.

«Мова не йде про підвищення зарплати, мова йде про встановлення окладу. Фонд оплати праці не збільшувався, тому більше отримувати не будуть, зменшаться надбавки», – додав він.

Прийнята постанова застосовується з 1 травня, оскільки саме 1 травня набула чинності нова редакція закону «Про державну службу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук