Кабмін розробить модель розвитку українських Карпат

СуспільствоАндрій Стець, 14 травня 201816774
Кабмін розробить модель розвитку українських Карпат

Робоча група Кабінету міністрів України розробляє модель розвитку гірських та високогірних територій України та створення сприятливих умов для населення. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

У Мінрегіоні повинні розробити план економічного розвитку Карпат, соціального забезпечення, розбудови транспортної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти та екології.

«Специфіка рельєфу робить території важкодоступними, що виливається у низьку активність бізнесу, низькі обсяги інвестицій, високу трудову міграцію. За таких умов гірським територіями складно конкурувати з іншими», – заявив голова робочої групи перший заступник мінрегіону В’ячеслав Негода.

За його словами, таку проблему частково може подолати реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Зазначимо, що у березні на Івано-Франківщині відбулася нарада з питань розвитку гірських територій з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Тоді ж уряд направив на розгляд Верховної Ради України проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сталого розвитку та створення нових робочих місць у гірських та високогірних населених пунктах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук