Кабмін створив комісію з питань вищого корпусу державної служби

Кабінет міністрів України створив комісію з питань вищого корпусу державної служби та затвердив її персональний склад, йдеться у відповідному розпорядженні від 13 липня.

До складу комісії увійшли керівник Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації президента України (за згодою), голова Державного агентства з питань електронного урядування, голова Нацдержслужби, голова Національного агентства з питань запобігання корупції та ін.

«ухвалення відповідного документа дозволить розпочати роботу вищезгаданої комісії. Основною метою її діяльності є виключення корупційних ризиків, сприяння формуванню професійного і кваліфікованого вищого корпусу державної служби, а також гарантування реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, захисту їх законних прав у сфері державної служби».

Зазначимо, що до вищого корпусу державної служби входять державні службовці категорії «А», а саме:

– державний секретар Кабінету міністрів та його заступники, державні секретарі міністерств;

– керівники центральних органів виконавчої влади, які не є членами Кабінету міністрів України, та їх заступники;

– керівники апаратів Конституційного Суду України, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів та їх заступники;

– голови місцевих державних адміністрацій;

– керівники державної служби в інших державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України.

Як повідомляв ZAXID.NET, 1 травня в Україні набув чинності новий закон «Про державну службу», що дає старт реформі системи державного управління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук