Каннський фестиваль судиться за право показати фільм Ґілльяма

Каннський фестиваль судиться за право показати фільм Ґілльяма
Кадр з фільму «Людина, яка убила Дон Кіхота»

Доля фільму Террі Ґілльяма «Людина, яка убила Дон Кіхота» який мав закрити програму 71-го Каннського кінофестивалю 19 травня, вирішиться на екстреному засіданні суду у Франції 7 травня.

Про це повідомила прес-служба фестивалю. До суду з вимогою заблокувати показ «Дон Кіхота» звернувся португальський продюсер Паулу Бранку, який брав участь в реалізації проекту. Він наполягає, що досі має права на фільм, і вимагає компенсацію в розмірі €3,5 млн.

Судове засідання з цього питання заплановано на 7 травня - за день до відкриття фестивалю. «Каннський фестиваль з повагою поставиться до судового рішення, яким би воно не було, але ми хочемо підкреслити, що знаходимося на боці творців фільму і, зокрема, на боці Террі Ґілльяма», - йдеться у заяві.

Террі Ґілльям, який створив такі фільми, як «Бразилія», «Пригоди барона Мюнхгаузена», «12 мавп» та «Страх і ненависть у Лас-Вегасі» приступив до зйомок «Дон Кіхота» близько 20 років тому, але з різних причин робота над фільмом неоднразово переривалась. У підсумку картина була закінчена тільки навесні 2017 року.

За сюжетом людина з XXI сторіччя потрапляє до середньовічної Іспанії, де його приймають за Санчо Пансу. Він має з'ясувати, хто вбив Дон Кіхота.

У фільмі знімались Адам Драйвер та Ольга Куриленко.

Нагадаємо, що Каннський фестиваль відбудеться з 8 по 19 травня. Програму «Особливий погляд» відкриє фільм Сергія Лозниці «Донбас».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук