«Карпати» внесли червоно-чорний прапор до офіційної символіки клубу

Марта Кривецька, 9 жовтня 2013241315
«Карпати» внесли червоно-чорний прапор до офіційної символіки клубу
фото fckarpaty.com.ua
футбольний клуб «Карпати»

Львівський футбольний клуб «Карпати» вніс до офіційної символіки червоно-чорний прапор. В клубі кажуть, що ці кольори символізують вшанування героїв, пам’ять про їхні звитяги, безмежну волю до боротьби та перемоги. Також, на думку ініціаторів, така атрибутика ніяк не суперечить спортивному характеру змагань, а навпаки, підсилює вагу і місію футболу.

«Коли певні сили намагаються змусити вболівальників ходити на футбольні матчі сірим безмовним строєм, ФК «Карпати» не може і не має права закривати на оце очі. Віднині червоно-чорний прапор набуває офіційного статусу у символіці футбольного клубу «Карпати», тож його поява на трибунах під час матчів «левів» буде вітатися ще палкіше»,―  йдеться на офіційному сайті ФК «Карпати».

Також у повідомленні вказано відповідь тим, хто вважає використання патріотичної символіки «політикою», якій не місце на трибунах: «Така атрибутика аж ніяк не суперечить спортивному характеру змагань, а навпаки, створює відповідний настрій серед глядачів, націлює гравців на боротьбу, прищеплює патріотизм до рідної землі, повагу до самоідентичності, національної пам`яті, цим лише підсилюючи вагу місії футболу як потужного соціального явища».

Нагадаємо, Львівські «Карпати» відмовились долучитись до акцій антирасистської організації FARE оскільки вважають, що сама організація послуговується упередженими та нефаховими підходами. Окрім того, побачили в роботі організації дискримінаційний акт проти українців за національною ознакою.

Додамо, 19 вересня за вияви неонацизму та расизму вболівальників «Карпат» 20 липня 2013 року під час матчу 2-го туру чемпіонату «Металург» (Донецьк) – «Карпати» (Львів) Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ оштрафував львівський клуб на 150 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук