Керівнику апарату КМДА повідомили про підозру за підробку диплому львівського університету

 Керівнику апарату КМДА повідомили про підозру за підробку диплому львівського університету
Володимир Бондаренко призначений керівником апарату у 2014 році

У четвер, 31 серпня, керівнику апарату КМДА повідомили про підозру за фактом використання та спряння у виготовленні підробленого документу про вищу освіти. Йдеться про диплом ЛНУ ім. Івана Франка, повідомляють на сайті прокуратури Києва.

Посадовця наразі відсторонено від виконання обов’язків. Як раніше з’ясували журналісти «Схем», керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра ЛНУ імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в КНУ імені Тараса Шевченка.

На запит журналістів із архіву ЛНУ ім. Івана Франка надійшла відповідь, що «на підставі архівних документів встановлено, що Бондаренко Володимир Володимирович (26.01.1985 р.н.) не завершував навчання та не отримував диплому у Львівському національному університеті імені Івана Франка».

Водночас у 2009 році нотаріально завірену копію диплома бакалавра, випускника юридичного факультету саме цього університету Володимир Бондаренко подавав до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, коли здобував диплом спеціаліста.

Як зазначено на сайті КМДА, Володимир Бондаренко у серпні 2014 року призначений керівником апарату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук