Київську вулицю, де розташоване консульство РФ, назвуть іменем Добровольчих батальйонів

Профільна комісія Київської міської ради підтримала проект рішення щодо перейменування вулиці Панфіловців на вулицю Добровольчих батальйонів, повідомляє прес-служба Київради.

«Прийняття та виконання цього рішення дасть можливість вшанувати пам'ять воїнів добровольчих батальйонів, які зробили вагомий внесок у боротьбу за незалежність, розбудову Української Держави, підтримання міжнародного миру і безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України», – йдеться у повідомленні.

У пояснювальній записці до цього рішення згадується історія створення добровольчих батальйонів в Україні минулого року, а також вказується, що наразі вони входять до структури Збройних сил та беруть участь в антитерористичній операції.

Видатки на організаційно-правові заходи з перейменування пропонується передбачити при коригуванні бюджету Києва на 2015 рік.

Як зазначає «Українська правда», на вулиці Панфіловців, 5 знаходиться консульський відділ посольства Росії. Рішенням Верховної Ради Росія визнана агресором та винуватцем подій у Криму та на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук