Клас львівського ліцею перевели на дистанційне навчання через агресивну поведінку учня

Лише двоє учнів класу прийшли на уроки

Батьки учнів 6-Б класу Львівського ліцею імені Василя Стуса перевели дітей на дистанційне навчання через агресивну поведінку 12-річного однокласника. У понеділок, 4 березня, на навчання у школу прийшли лише двоє учнів з цілого класу, повідомив ZAXID.NET директор ліцею Михайло Заремба.

Як писав раніше ZAXID.NET, у ліцеї імені Стуса, що на вул. Повстанській, 14, уже другий рік триває конфлікт між батьками 12-річного учня Іллі Балабая та батьками решти учнів цього класу. Батьки хлопчика заявляють, що їхню дитину цькують, натомість вчителі та батьки решти дітей стверджують, що агресивну атмосферу у класі створює саме Ілля.

Як розповів ZAXID.NET Михайло Заремба, 1 березня батьки учнів цього класу написали заяву про переведення дітей на дистанційну форму навчання. На навчання у понеділок прийшло лише двоє учнів класу, в якому навчається 31 дитина.

«Є заява, у якій батьки просять забезпечити дистанційне навчання на період, поки учні будуть перебувати вдома. Причина такого рішення – необхідність відновити нормальну дисциплінарну і моральну ситуацію у класі. Сьогодні на уроки прийшли лише двоє учнів. Вчителі працюють, проводять уроки, а для решти учів є можливість дистанційного навчання. Вчителі готують завдання, і діти їх опрацьовують у домашніх умовах, а потім передають назад», – розповів Михайло Заремба.

Щоб уладнати конфліктну ситуацію у школу планують запросити незалежного психолога, директор також планує вкотре спробувати вийти на діалог із батьками Іллі.

«Раніше батьки Іллі відмовлялися приходити на наради, але спробуємо знову запросити їх. Хочемо також долучити незалежного психолога, щоб міг якось допомогти зменшити цей конфлікт або припинити його. Маємо знайти якийсь компроміс з боку батьків Іллі та інших батьків, щоб відновилось навчання», – зазначив директор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук