Клієнтам львівського фітнес-клубу продавали абонементи попри закінчення оренди приміщення в ТРЦ

Коли клієнти клубу прийшли на заняття, ані тренажерів, ані тренерів не виявили

Головні новини Львова 07.02Ірина Панчишин, 7 лютого, 21:16 3955 0

Спортивний центр KING Fitness, який 4 роки працював у торговому центрі Viktoria Gardens, минулого тижня припинив свою роботу. І все було б нічого, та знаючи, що договір оренди закінчився, фітнес-зал продавав клієнтам нові річні абонементи. Коли ж ті прийшли на заняття, ані тренажерів, ані тренерів не виявили.

«Вивезли за один день буквально все: усі тренажери, а їх тут було дуже багато. Тільки бігових доріжок близько 20-ти. Ну все демонтували», – коментує відео, яке було зняте на телефон, відвідувачка залу Лілія Сахон.

30 січня клієнти застали порожній зал спортивного центру KING Fitness, що у ТРЦ Viktoria Gardens. Зал на 3 тисячі квадратних метрів – порожній. Щоправда, кажуть, підозри з’явилися вже напередодні.

«Ми займались групою і посеред заняття прийшла адміністрація і вигнала всіх. На всі питання відповідали, що нічого не знають, що зараз прийде власник і все будуть вирішувати», – розповіла клієнтка KING Fitness Амалія.

Власник так і не з’явився. Про те, що фітнес-залу більше не буде у цьому приміщенні, попереджали лише оголошення торгового центру. А от у спортивному залі – жодного натяку.

«Коли почалися чутки про те, що договір оренди Viktoria Gardens і KING Fitness не буде продовжений, адміністрація запевняла, що все нормально, вони домовляться», – додала клієнтка KING Fitness Христина.

У фітнес-залу закінчився договір оренди із торговим центром наприкінці грудня минулого року. Не пізніше 30 січня вони мали звільнити приміщення. Адже наміру продовжувати договір ТРЦ не мав.

«Така позиція продиктована систематичними порушеннями ТОВ «Мега-фітнес-груп» своїх договірних зобов’язань, в першу чергу, несплатою орендної плати та вартості комунальних послуг, що призвело до накопичення значної суми боргу по платежах», – пояснили у ТРЦ Viktoria Gardens.

Та попри це KING Fitness й далі продавав абонементи. Найдешевші у них стартують від 450 грн. Цього тижня їхня адміністрація стала приймати заяви відвідувачів, мовляв на відшкодування грошей. Та прокоментувати ситуацію ZAXID.NET Новинам відмовились.

KING Fitness належить ТОВ «Мега-фітнес-груп», яке зареєстроване у Харкові. На своїй сторінці у соцмережі заклад пояснює – вели перемовини із ТРЦ, щоб продовжити оренду, допоки не знайдуть у Львові нового приміщення. Аби з’ясувати, чи справді це так, телефонуємо директору Олександру Кайдашу. Проте на дзвінок ніхто не відповів.

Відвідувачі фітнес-залу, а це понад сотня людей, певні: їх ошукали. Тож колективно написали заяву у поліцію про шахрайство. Правоохоронці зараз з’ясовують усі обставини. Також клієнти можуть подати до суду.

«Вони звільняються від сплати судового збору. Також при розгляді в судовому порядку, суд вирішує питання відшкодування не тільки матеріальних збитків, тобто вартості тих абонементів, але й моральної немайнової шкоди», – пояснив провідний спеціаліст обласного управління Держпродспоживслужби Ігор Ходак.

Спортивний клуб хотів переїхати у ТРЦ «Семицвіт», що на вул. Шевченка. За інформацією журналістів, про оренду приміщення у цьому ТРЦ справді ведуться перемовини. Однак сторони ще не підписали договору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук