Коли нам реально дадуть безвізовий режим?

Відповідь на це питання криється в найпростіших математичних обчисленнях

БлогиТарас Загородній , 5 листопада 2015 308
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Це настане, коли рівень доходів українців досягне хоча б рівня 2012-2013 років. Саме в цей період багато країн ЄС без істерик і всяких там вимог стали спрощувати візовий режим для українців, оскільки хотіли привернути платоспроможних туристів, які здатні були споживати послуги та товари. Інших мотивів у раціональних європейців бачити нас на своїй території немає. Наші «ми стояли на Майдані за європейські цінності» їх мало бентежать. Вони багаті, бо раціональні. Є гроші? Ласкаво просимо! Нема грошей? Іди подумай і пограй з нами в виконання вимог ЄС.

Так ось. За два роки наша економіка впала на 20% (більше по причині бездарного управління). Наш дорогий (у всіх сенсах) і нешанований (тільки в одному сенсі) Кабмін обіцяє нам в наступному році зростання в межах статистичної похибки (тобто начебто є, а реально і ні) - 2%. Тобто рівень 2013 ми такими темпами (дай Бог!) досягнемо через 10 років.

Багато просунутих користувачів відразу починають мене тикати в Молдову. «Все ти брешеш! Молдові дали безвізовий режим! ». Так ви, дорогі мої, відстали від життя вже. Після триразової девальвації, яку нам влаштували можновладці, ми вже офіційно бідніше молдован живемо. У них середня зарплата 280 доларів (тобто молдовани живуть на рівні 2 013 як у нас), а у нас зараз 150-170 доларов. Ну, і додайте до всіх цих принад тонни зброї з АТО і неконтрольований кордон з Росією і до вас швидко дійде, що ніякого безвізового режиму нам найближчим часом не світить.

Але це не означає, що законопроекти з безвізового пакета не потрібно приймати. Багато хто з них просто наводять елементарний порядок у державі. Просто не потрібно робити з цього робити фетиш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук