Колишній член правління «Галнафтогазу» став радником мера Львова

Новий радник займатиметься впровадженням інформаційних технологій

СуспільствоІрина Скіць, 28 жовтня 201520020
Колишній член правління «Галнафтогазу» став радником мера Львова
Новий радник міського голови з питань впровадження інформаційних технологій Андрій Вишневський

Андрій Садовий призначив штатним радником міського голови з питань впровадження інформаційних технологій колишнього директора департаменту інформаційних технологій та члена правління «Концерну Галнафтогаз» Андрія Вишневського.

У коментарі ZAXID.NET Андрій Вишневський розповів, що із радістю прийняв пропозицію мера стати його офіційним радником. Новопризначений радник має приступити до роботи з 2 листопада. Він зазначив, що працюватиме над впровадженням у Львові системи Smart City – застосуваня інноваційних технологій для покращення роботи комунальних установ міста. В першу чергу зосереджуватиметься на запуском проекту ID-картки львів’янина та впровадженням електронної медицини.

За його словами, зараз пілотний проект з впровадження електронної медицини працює в Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вул. Орлика. Наразі в міській раді тестують електронні сервіси лікарні, визначають недоліки та шляхи їх усунення. А вже з наступного року проект електронних медичних сервісів планують впровадити в усіх лікарнях міста.

«Електронна медицина означає, що не потрібно буде носити із собою медичної картки, купу довідок про аналізи, рецепти. Будь-який  лікар при вашому майбутньому візиті буде бачити профільну, доступну тільки йому, інформацію. Ця система буде прив’язана до картки львів’янина. Вона міститиме не тільки паспортні дані, а й також всю історію вашого здоров’я», - пояснив Андрій Вишневський.

Довідка.

Андрій Вишневський навчався на факультеті прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка.

У березня 2010 – жовтні 2011 навчався в Міжрегіональній академії управління персоналом за напрямком адміністративний менеджмент, де отримав диплом магістра за спеціальністю Менеджер по адміністративній діяльності.

Також з березня 2010 по травень 2014 навчався у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету та здобув ступінь магістра з бізнес-адміністрування.

Починаючи зі студентства, з квітня 1998 року, по серпень 2014 року Андрій Вишневський працював у ПАТ «Концерн Галнафтогаз» на посадах від програміста до директора департаменту інформаційних технологій та члена правління.

Нагадаємо, влітку цього року колишня радниця міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса Яніка Меріло стала позаштатною радницею міського голови Львова з питань новітніх технологій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук