Влада міста презентувала «Картку львів’янина»

Багатофункціональну електронну картку зможуть отримати усі бажаючі

Влада міста презентувала «Картку львів’янина»

Сьогодні, 30 липня, у львівській мерії презентували «Картку львів’янина». Цей проект є продовженням електронного урядування, яке в місті запроваджують уже декілька років. 

У червні цього року у Львові відкрили «Особистий кабінет мешканця», який надає онлайн-доступ до адміністративних послуг і електронних сервісів міста. А вже у вересні почнуть видавати «Картку львів'янина», першими отримуватимуть учасники АТО. 

Картка надаватиме доступ наразі до 20 послуг. Партнером у реалізації цього проекту є ICT Competence Center та АТ «Ощадбанк».

Саме «Ощадбанк» на підставі підписаного Меморандуму про співпрацю із львівською міськрадою і запроваджує для містян електронну «Картку львів'янина».

Це сучасна соціальна банківська платіжна ID-картка, що матиме ексклюзивний дизайн. На карті буде фото та прізвище власника українською мовою.

«Це, по суті, є найбільш універсальним рішенням ідентифікаційної картки громадянина. В Україні ми будемо перші, хто видаватиме з вересня картку із настільки широкою функціональністю», – зауважила радник міського голови Львова Яніка Мерило.

«Завдяки надійним партнерам АТ «Ощадбанк» – ми сьогодні анонсуємо створення першої в Україні повноцінної ID-картки за зразком досвіду Естонії. За допомогою цієї картки львів’янин зможе швидше отримувати комунальні, державні та приватні послуги», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Завдяки цій картці перші власники карток – учасники АТО – отримають доступ до таких послуг:
– Звільнення членів сімей учасників АТО від квартирної плати;
– Безкоштовний проїзд у комунальному транспорті;
– Безкоштовне харчування у дитячих садках та школах дітей учасників АТО; 
– Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО;
– Безкоштовне оздоровлення дітей учасників АТО;
– Доступ до порталу «Особистий кабінет мешканця»;
– Інші послуги.

Користувачі «карток львів'янина» зможуть отримувати знижки в торговельних мережах міста, закладах медицини, освіти і культури, оплачувати комунальні послуги. Пільгові категорії львів'ян, наприклад, купуватимуть ліки за нижчими цінами чи матимуть більш істотні знижки в магазинах. 

«Ми передбачили в цій картці унікальну функцію – електронно-цифровий підпис користувача. Таку можливість надає виключно Ощадбанк завдяки потужному власному досвіду у сфері електронних банківських сервісів. Ми розробимо для львів'ян унікальний дизайн картки, який би передав дух міста. Ви особливі! Впевнений у тому, що ця картка стане зручним платіжним інструментом, помічником і порадником, таким же звичайним атрибутом життя, як мобільний телефон», – зазначив голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний. 

Нагадаємо, «Особистий кабінет мешканця» у Львові став першим порталом, через який можна замовити важливі електронні адміністративні послуги та довідки. Створили його за сприяння ICT Competence Center, ІТ-компанії «Інфопульс» і національного оператора хмарних сервісів De Novo.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук