Електронне урядування буде в Україні не раніше, ніж за 15 років, – експерт

Електронне урядування буде в Україні не раніше, ніж за 15 років, – експерт
Яніка Меріло

Електронне врядування повністю впровадять в Україні не раніше, ніж через 15 років. Такий прогноз висловила експерт Агентства електронного урядування України Яніка Меріло 23 червня у Львові під час лекції Startup Grind Lviv.

«Можливо зробити швидше, якщо взяти приклади того, як це зроблено в інших державах і просто сказати, що ми не будемо питати, чому це робиться, ми не будемо придумувати альтернативи, а робити так, як є в світовій практиці. Але на це потрібна політична воля. В Естонії 15 років робилося при тому, що на це була повна політична воля. Одна партія завжди голосувала за прогресивні закони, дуже швидко узгоджувалися всі зміни», – розповіла ZAXID.NET Яніка Меріло.

За її словами, швидкість впровадження реформи залежатиме також від наявності фінансування. Державних грошей, – а це 2 млн грн, – явно замало. Тому на її думку, потрібно залучати людей, які могли б інвестувати та створювати для них ресурси, де з часом вони могли заробляти.

Довідка

Електронне урядування – це спосіб організації державної влади за допомогою систем локальних інформаційних мереж та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує функціонування органів влади в режимі реального часу та робить максимально простим і доступним щоденне спілкування з ними громадян, юридичних осіб, неурядових організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук