Колодій звернувся до СБУ через «дезінформацію» про «Галсільліс»

18 жовтня 201116731

Угода з американською фірмою, що передбачала звільнення керівника «Галсільлісу» не могла існувати в природі, зазначив на сесії Львівської облради перший заступник голови ЛОР Петро Колодій.

«Неозброєним оком видно, що така угода не могла існувати в природі», - зазначив П. Колодій.

Зокрема, він вказав на те, що оскільки другою стороною вказано американське підприємство, документ мав бути складений двома мовами. Натомість опублікований у ЗМІ документ містить лише український текст, повідомляє кореспондент ZAXID.NET. 

Окрім того, П. Колодій вказав на неадекватність пункту 3.1 вказаного документа, який передбачає звільнення керівника «Галсільлісу».

За фактом публікації цього документа, П. Колодій, за його словами, звернувся до СБУ з вимогою виявити і притягнути до відповідальності організаторів цієї дезінформації: «Це ганьба, що ми сьогодні на Львівщині отримуємо такі «подарки», - наголосив П. Колодій.

Окрім того перший заступник голови Львівської облради звернувся до журналістів з проханням перевіряти надану їм інформацію, бо інакше невдовзі ЗМІ передруковуватимуть те, що пишуть на паркані.

Своєю чергою голова Львівської облради Олег Панькевич також звернувся до СБУ з проханням з’ясувати, хто є замовником такого матеріалу.

Зазначимо, що сьогодні, 18 жовтня, Львівська облрада збирається заслухати звіт обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» щодо роботи у 2010 році.

Нагадаємо, вчора 17 жовтня директор підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» Павло Котик заявив, що підприємство хочуть приватизувати. Крім того, він заявив, що перший заступник голови Львівської обласної ради, «свободівець» Петро Колодій чинить на нього тиск, вимагаючи написати заяву на звільнення без жодних пояснень про причини таких дій. 

Водночас вчора у ЗМІ з’явилась стаття про те, що начебто Петро Колодій за «гонорар» у 2 млн доларів мав допомогти іноземному інвестору отримати частину лісових угідь «Галсільлісу». У статті згадується пані М.Хюез, про яку, запевняє Павло Котик, він вперше чує.  Гендиректор підприємства запевнив, що юристи працюють над публікацією і також подадуть до правоохоронних органів відповідні звернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук