Команда Володимира Зеленського запустила проект LIFT

Проект має відкрити шлях у політику новим людям та допомогти втілити в життя нові ідеї в управлінні державою

Команда президента Володимира Зеленського запустила проект LIFT («Ліфт»). Він має об'єднати фахівців і талановитих людей, які змінюватимуть Україну та знищуватимуть «стару систему». Про запуск проекту команда оголосила 28 травня.

«LIFT — це проект команди Зеленського, що об'єднує в собі кваліфікованих спеціалістів та інновації. Він направлений на позитивні зміни в країні та її комплексний соціально-економічний та культурний розвиток», — йдеться в описі проекту.

Нині на бета-версії платформи можна знайти вакансію (наприклад, стати керівником проекту LIFT), розказати про свою ідею або ж готовий продукт. Усе має стосуватися «розв'язання складних питань» або бути корисним для країни. Команда вказує, що в LIFT «може зайти будь-хто», інформує «Громадське».

Дехто вже спробував «піднятися ліфтом»: як зазначене на платформі, на вакансії вже відгукнулися п’ятеро людей, 36 — надіслали резюме, надісланих ідей нині 22, а проектів — 16 (станом на 9:25, 28 травня).

Нагадаємо, 23 травня Володимир Зеленський виступив на форумі інтернет-діячів iForum 2019 з доповіддю «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом». Голова держави та його команда заявили, що запускають онлайн-проект LIFT, який дозволить охочим презентувати свої ідеї з діджиталізації (перехід інформаційного поля на цифрові технології, – ред.) держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук