Комісія щодо діяльності промислових об’єктів на «Знесінні» ухвалила перші рішення

У вівторок, 30 січня, відбулося засідання комісії з вирішення питань щодо розміщення об’єктів підвищеної небезпеки на «Знесінні». На сесії Львівської міськради у четвер, 25 січня, депутати визнали недоцільним розташування низки промислових об’єктів у мікрорайоні «Знесіння» поблизу житлових масивів та створили комісію, яка має вирішити, куди перенести ці об’єкти. Йдеться про два промислові об’єкти: прирейковий склад розчинників на вул. Зубрицького, 7 та нафтобазу «ОККО» на вул. Пластовій, 1.

Участь у засіданні взяли представники профільних управлінь Львівської міської ради, голови Личаківської і Шевченківської районних адміністрацій, представники громадськості та представники промислових підприємств мікрорайону.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, під час засідання учасники розглянули проблемні питання району «Знесіння» та пропозиції мешканців. Зокрема щодо облаштування спортивних майданчиків на території дільниць, які припадають частково на Личаківський, а частково – Шевченківський райони.

Також домовилися про спільну співпрацю щодо роботи промислових підприємств, які знаходяться на цій території, та їх впливу на навколишнє середовище. На наступний тиждень заплановано огляд нафтової бази «ОККО» для ознайомлення з її станом та функціонуванням.

«Є домовленість, поки в усній формі, що в нічний час, з 22:00 до 08:00, що цистерни на цій ділянці залізниці перевозитися не будуть, адже це створює шум, заважає мешканцям нормально відпочивати. Тому домовилися, що «Львівська залізниця» спільно з керівництвом нафтобази відпрацює питання, щодо перевезення цистерн тільки в денний час – із 8:00 до 22:00», – розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, голова комісії.

Також було надано доручення провести аналіз загального стану району щодо екологічного навантаження на нього з боку промислових підприємств, які тут розміщені. Також ЛМКП «Львівводоканал» має провести обстеження підприємств, які здійснюють скиди в каналізаційну мережу в цьому районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук