Комітет Європарламенту проголосував за «вибіркову співпрацю» з Росією

В Європарламенті заявили, що більше не хочуть розглядати Росію як стратегічного партнера

Комітет у міжнародних справах Європейського парламенту схвалив резолюцію, у якій парламентарі закликають до вибіркової взаємодії з Росією і підтримки санкцій проти РФ. Про це 5 лютого повідомила прес-служба Європарламенту.

Зазначається, що документ підтримали 27 членів комітету, 4 виступили проти, ще 15 утрималися. Зокрема, у документі стверджується необхідність перегляду чинної угоди про партнерство і співробітництво.

Водночас члени Європарламенту відзначають, що російське втручання на Близькому сході та в Африці, підтримка анти-європейських партій й ультраправих правих рухів, втручання РФ у вибори інших країн і значні порушення прав людини у своїй країні не можуть залишитися без уваги. Нинішні санкції повинні залишитися в силі, і ЄС повинен бути готовий до подальших дій, особливо за допомогою цілеспрямованих санкцій проти окремих осіб.

Разом з тим, члени Європарламенту закликають відповідні країни ЄС припинити всі програми видачі «золотих віз/паспортів» і закликають Єврокомісію і службу зовнішніх дій підготувати пропозицію європейської версії «Закону Магнітського».

Підсумовуючи, члени комітету заявили, що більше не хочуть розглядати Росію як стратегічного партнера, проте констатували, що наразі ЄС є найбільшим торговим партнером Росії і збереже цю позицію у найближчому майбутньому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук