Компанія Google вбудувала блокувальник реклами в браузер Chrome

СвітКатерина Чурилова, 1 серпня 20177050
Компанія Google вбудувала блокувальник реклами в браузер Chrome
фото SlashGear
У Chrome для Android тепер є вбудований блокувальник реклами

Тестова версія збірки браузера Chrome для Android отримала функцію блокування реклами. Функція доступна в останньому оновленні тестової версії браузера під назвою Chrome Canary і в перспективі з’явиться в стабільній версії, пише TechCrunch.

Для того, щоб активувати цю функцію, необхідно зайти в налаштування програми і знайти меню Реклама в розділі Налаштування сайту. В описі опції йдеться, що вона блокує оголошення на сайтах з нав'язливою рекламою.

Користувачі, які випробували нову функцію, відзначають, що вона блокує, наприклад, спливаючі оголошення і банери із зворотним відліком.

Тестову версію Chrome Canary можна завантажити в Google Play, але вона нестабільна, рекомендована тільки для розробників і досвідчених користувачів.

Про плани Google інтегрувати такий блокувальник в браузер стало відомо в квітні 2017 року. Судячи з усього, метою вирішення Google стануть різноманітні спливаючі вікна, реклама зі звуком, яка автоматично запускається, таймери з зворотнім відліком, що блокують сторінки тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук