Компанія «Онур Груп» придбала для львівської лікарні 25 концентраторів кисню

Апарати вже передали до лікарні

25 концентраторів кисню вже встановлюють у лікарні швидкої допомоги у Львові

У суботу, 23 травня, прес-служба Львівської міської ради повідомила, що компанія «Онур Груп» закупила для Клінічної лікарні швидкої допомоги 25 концентраторів кисню марки «Healthtime». Апарати вже передали в лікарню. Їх будуть використовувати для допомоги пацієнтам з патологією легеневої системи, у тому числі хворих на коронавірус.

«Цінність цих кисневих концентраторів у тому, що вони допоможуть значній кількості хворих не лише у важкому стані, але й тим, хто потребує кисневої терапії легкої і середньої тяжкості. Ми сподіваємося, що попередивши таким чином розвиток ускладнення у пацієнтів, ми допоможемо зменшити навантаження на лікарні і лікарів. Більше того, ці концентратори у майбутньому точно будуть активно використовуватися у терапії хворих з патологією легеневої системи», — підкреслив голова представництва та генеральний координатор «Онур Груп» Емре Караахметоглу.

Концентратори кисню допомагатимуть хворим з патологією легенів

Раніше холдингова компанія «Онур Груп» вже допомагала медикам Львова та області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, вони придбала три мобільні рентген-системи вартістю майже у 7 млн гривень та інше медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для лікарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук