Кому вигідно, щоб українські підприємства сплачували потрійний розмір боргу

Суспільствоточка зору, 24 березня 20163150

Два львівські підприємства – ВАТ «Прикарпатпромарматура» і ПрАТ «Бізнес-центр «Підзамче» під загрозою економічної експансії Росії та можуть бути віддані у власність російським кредиторам після «кривосуддя» українських судів.  Про це повідомляє «Львівський портал» з посиланням на керівника ПрАТ «Бізнес-центр «Підзамче» Юрія Семенеця.

Підприємства зіткнулись з численними позовами від дочки російського державного банку «Внєшекономбанк» – ПАТ «Промінвестбанк», інтереси якого в суді представляє спеціально створена організація Компанія по управлінню активами «Ізі Лайф». Корумпованість суддів дозволяє КУА «Ізі Лайфу» разом з ПАТ «Промінвестбанк» вже 7 років вигравати позов за позовом. 

Загальний розмір зазіхань КУА «Ізі Лайф» становить 154 мільйони гривень.  «Майже 4 роки тому на користь КУА «Ізі Лайф» ухвалили рішення, за яким російська структура набула право від свого імені продати передані в заставу об’єкти нерухомості, які належать ВАТ «Прикарпатпромарматура» і ПрАТ «Бізнес-центр «Підзамче», і за рахунок отриманих від продажу коштів задовольнити всі свої вимоги», – мовиться у повідомленні. Досі КУА «Ізі Лайф» не виконало вказане рішення суду. Натомість зазіхає аж на 154 мільйони гривень. 56 мільйони боргу вимагають від ПрАТ «БЦ «Підзамче», цю ж суму має погасити ще й ВАТ «Прикарпатпромарматура». Ще 42 млн грн хочуть забрати за інфляційні втрати.

Цікаво, що КУА «Ізі Лайф» разом з ПАТ «Промінвестбанком»  виграють усі львівські суди, однак в Києві їх чекає фіаско. Керівники підприємств, посилаючись на інформацію, отриману від осіб, які мають відношення до КУА «Ізі Лайф», вважають що інтереси кредитора лобіює керівництво одного з судів міста Львова, про що детальніше розкажуть згодом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук