Конкурсна комісія обрала урядового уповноваженого з питань гендерної політики

СуспільствоАндрій Стець, 8 грудня 20172460
Конкурсна комісія обрала урядового уповноваженого з питань гендерної політики
Катерина Левченко

Конкурсна комісія обрала Катерину Левченко переможницею конкурсу на посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики. Про це на своїй сторінці у Facebook написала віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Голова Центру «Ла-Страда Україна» має 20-річний досвід роботи в сфері захисту прав людини, зокрема, у гендерних питаннях. Комісії було непросто визначитися з переможцем, оскільки було кілька сильних кандидатур. Нарешті маємо рішення», – написала вона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що внесе пропозицію затвердити кандидатуру Катерини Левченко на засіданні Кабміну.

«Гендерний уповноважений починатиме свою роботу, маючи підґрунтя у вигляді напрацювань команди, що вже долучена до реалізації гендерної політики, а також отримавши необхідні повноваження, розуміння і підтримку як з боку уряду, так і, сподіваюся, з боку громадських організацій та дружніх держав-донорів. А далі – копітка праця і маса складних завдань та питань, які потребують вирішення», - зазначила віце-прем’єрка.

За її словами, потрібно змінювати не лише процедури, правила і законодавство, а також ставлення суспільства і представників влади до питань рівноправності.

Нагадаємо, 13 листопада Кабмін почав конкурс на посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики.

Посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики було введено Кабміном 7 червня, а 4 жовтня йому було встановлено посадовий оклад у розмірі 14 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук