Конкурсна комісія відібрала двох кандидатів на посаду голови «Укрнафти»

Конкурсна комісія визначила двох претендентів на посаду глави ПАТ «Укрнафта». Про це повідомили в прес-службі НАК «Нафтогаз України».

«Конкурсна комісія за результатами презентації кандидатами свого бачення розвитку «Укрнафти» одноголосно визначила двох претендентів на посаду. Обидва кандидати мають багаторічний досвід роботи у провідних міжнародних компаніях і доведено високий професійний рівень в управлінні нафтогазовими компаніями», — йдеться в повідомленні.

Їх кандидатури сьогодні подано у комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційний комітет КМУ) для проведення фінального етапу конкурсного відбору. Засідання комітету відбудеться 10 липня.

До складу комітету з призначення входять міністр економічного розвитку і торгівлі, міністр фінансів, міністр інфраструктури, міністр енергетики та вугільної промисловості, міністр аграрної політики та продовольства або їх заступники та п’ять незалежних недержавних експертів, кандидатури яких погоджуються Кабінетом міністрів України (незалежні експерти).

Після визначення переможця комітетом за призначенням кандидатура претендента на посаду керівника «Укрнафти» буде подана на розгляд і затвердження акціонерів на зборах, яке призначено на 22 липня.

Нагадаємо, 18 червня був оголошений конкурс на посаду керівника «Укрнафти».

19 березня Верховна Рада знизила в 2015 р поріг кворуму для всіх акціонерних товариств до 50% + 1. Ці зміни позбавляють бізнесмена Ігоря Коломойського контролю над компанією «Укрнафта».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук