Детальна карта поширення коронавірусу в Україні
Суспільство

Детальна карта поширення коронавірусу в Україні

Знайди своє місто чи село

Назарій Тузяк, 15 травня 42165 0

Від початку пандемії інфікованих на коронавірус виявляли у двох тисячах населених пунктів України. У щоденних звітах про нові випадки зараження, одужання чи смерті вказуються лише області, а от якою є ситуація в окремих містах чи селах, за незначними винятками, досі публічно не озвучували.

Вперше це зробила Національна служба здоров'я України, яка опублікувала детальні дані Центру громадського здоров'я про поширення коронавірусу на рівні окремих населених пунктів.

На основі цих даних ми створили максимально детальну карту поширення коронавірусу. Тут є загальна кількість інфікованих від початку пандемії, загиблі та одужалі у кожному населеному пункті, а також актуальна кількість інфікованих, тобто людей, які продовжують хворіти на Covid-19. Щоб перемикатися між цими даними, у правому верхньому кутку карти потрібно відзначити відповідну опцію.

На початковому стані карти міста та села поділено на дві категорії: зеленим кольором позначені ті, в яких за останні сім днів не було нових випадків Covid-19, червоним – в яких виявляли нових хворих. Чим більше коло, тим більше в цьому місті/селі було інфікованих.

Щоб побачити деталі по якомусь місту чи селищу, просто наведіть мишкою на відповідне коло. У початковому стані карти помітні лише великі населені пункти, щоб побачити більше – змініть масштаб (користуючись мишкою чи кнопками у лівому верхньому кутку).

ПОЯСНЕННЯ

На карті бульбашками позначені всі міста/села, в яких були випадки інфікування Covid-19. Чим більша бульбашка, тим більше тут було інфікованих.

Щоб побачити детальнішу інформацію (наприклад, актуальну кількість хворих), наведіть на бульбашку мишкою. Щоб побачити більше населених пунктів, просто зближте карту.

Зеленими бульбашками позначені ті населені пункти, в яких за останні сім днів не було нових інфікованих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Залиште відгук