КРТ - переможець обласного туру рейтингу сумлінних платників податків

Марта Кривецька, 25 квітня 201212900
КРТ - переможець обласного туру рейтингу сумлінних платників податків

Корпорація КРТ стала переможцем обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2011» у сфері транспорту та зв’язку. Нагородження відбулось вчора, 24 квітня.

Коментуючи нагородження свого підприємства Дипломом переможця Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2011», віце-президент корпорації КРТ Світлана Козинець відзначила, що ця нагорода є передусім визнанням чесності і прозорості ведення бізнесу Корпорацією КРТ.

За її словами, це, також, показує неправдивість звинувачень Корпорації КРТ у начебто ухиленні від сплати податків, які поширювали ряд народних депутатів та деякі львівські мас-медіа.

«Як відомо, податки – це плата за цивілізацію. Адже саме з податків утримуються органи влади, освіта, наука, культура та спорт. І саме вони сприяють розвитку нашої держави. Усвідомлюючи це, Корпорація КРТ і надалі виконуватиме свої податкові зобов’язання перед державою. Відтак ми сподіваємося, що зможемо ще не раз стати переможцем Всеукраїнського рейтингу сумлінних платників податків», -- зазначила Світлана Козинець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук