Кримські моряки, які не зрадили Україну, отримають нові квартири

5 липня нове житло отримають понад 70 українських моряків

Українським морякам видадуть нові квартири, адже вони, за словами президента, живуть у жахливих умовах

Соціальне забезпечення військових моряків і членів їхніх родин є одним з головних завдань України. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський під час урочистостей в Одесі з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України.

«Найголовніше, про кого ми завжди повинні пам’ятати та піклуватися, – це люди. Це наші військові моряки, їхні родини, гідне матеріальне та соціальне забезпечення для них. Це – завдання номер один», – сказав Президент.

Він наголосив, що сьогодні українські моряки отримають понад 70 квартир. Це, зокрема моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україну.

Зеленський зазначив, що їхня вірність присязі «чомусь була для влади непомітною», і вони жили в жахливих умовах.

«Мені соромно, що за весь цей час вони не отримали від держави гідної подяки. Але я радий, що нарешті справедливість перемогла», – зауважив він.

До слова, у квітні 2018 року група офіцерів, які вийшли з Криму, закликали тодішнього президента Петра Порошенка надати їм нове житло, адже свої домівки на півострові вони втратили після його окупації в 2014 році. Військові звертали увагу на те, що це питання держава ніяк не вирішує, через що вони змушені жити на кораблях.

Зрештою, кілька моряків, котрі вийшли з Криму, згодом таки отримали нове житло. Проте загалом житла потребували 600 моряків.

Нагадаємо, День Військово-морських сил ЗСУ відзначається у першу неділю липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук