Культурні події у Львові на вихідні 29-31 березня

Комедія «Гойдалка для трьох», концерт «Сім останніх слів Христа на хресті» та екскурсія руським, єврейським та вірменським кварталами

КультураМарічка Крижанівська, 28 березня 2019, 19:00 534 0

30 і 31 березня — прем'єра комедії «Гойдалка для трьох».

Хіт європейських театрів. У Львові у суботу і неділю, 30 та 31 березня – прем'єра сатиричної комедії «Гойдалка для трьох» за п’єсою італійця Луїджі Лунарі. Для такої постановки вперше як актор на сцену вийде соліст «Піккардійської терції» Славко Нудик, а також актори-заньківчани Андрій Сніцарчук та Марта Кулай і львівський ведучий Роман Федоришин. Режисер вибухової комедії – В'ячеслав Жуков. На виставу скликають у Перший театр.

«Професор, військовий і підприємець потрапляють в одне приміщення, вони не можуть звідти вийти і починають розмовляти про якісь високі матерії, філософствувати на теми життя, смерті і так далі. І доходить місцями майже до анекдотичних ситуацій», – запрошує на комедію співак і актор Славко Нудик.

У філармонії — «Сім останніх слів Христа на хресті».

У філармонії зазвучить твір сучасного шотландського композитора Джеймса Макміллана «Сім останніх слів Христа на хресті». Він нині популярний у Європі, а от у Львові його виконують вкрай рідко. У суботу із цією композицією вийдуть на сцену камерний оркестр «Віртуози Львова», хор «Глорія», а також головний диригент і директор Вроцлавської філармонії Анджей Косендяк. Окрім «Сімох слів» зазвучать твори польських авторів, а також Баха.

«Я вважаю, що це є неординарна подія, що саме Львів спромігся на такий проект, запросивши у межах співпраці з Вроцлавом Анджея Косендяка. Ми трактуємо це як прем'єру, тому що ми отримали офіційний дозвіл на виконання цього твору», – розповів художній керівник оркестру «Віртуози Львова» Сергій Бурко.

Екскурсії у руський, єврейський та вірменський квартали Львова.

Екскурсії у руський, єврейський та вірменський квартали давнього Львова. Таку атракцію запропонує музей історії релігії. Науковці розкажуть про мешканців та побут у цих кварталах, а потім, після прогулянки просто неба, продовжать розповідь на експозиції у самому музеї, щоб відвідувачі побачили цікаві артефакти. Про день і час екскурсії варто домовитися заздалегідь.

«Ці екскурсії ми робимо під замовлення. Маєте можливість або подзвонити до нас, або звернутися в приватному повідомленні у Facebook на нашій сторінці Львівський музей історії релігії», – повідомила Надія Полянська із Львівського музею історії релігії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук