Культурні події на вихідних у Львові

Студентський фестиваль, документальний фільм про Василя Сліпака та концерти в Органному залі

КультураОксана Сенишин, 1 лютого 2018, 19:21 1

Іноземні студенти фестивалитимуть у Львові.

Фестиваль культур відбудеться у Львові. Українці через пісні та танці зможуть познайомитися з традицією різних країн світу. Приїдуть гості з Туреччини, Єгипту, Китаю, Бахрейну, Марокко, Сінгапуру, Індонезії та Тунісу. Вони розкажуть про свої звичаї, продемонструють національний одяг та почастують стравами. Дійство відбудеться у суботу в Палаці мистецтв. Вхід вільний.

«Не як вечірка, а як фестиваль. Вони виступають на сцені, можуть запрошувати гостей приєднатися до їхнього традиційного танцю», – розповіла Яна Руденко, віце-президент із зовнішніх зв'язків AIESEC.

Покажуть документальний фільм про Василя Сліпака.

Документальний фільм «Міф» покажуть у Львові. У суботу в «Планеті Кіно», що у ТЦ «Форум», покажуть документальний фільм про бійця Василя Сліпака. «Міф» – це годинна стрічка від творців фільму «Добровольці Божої Чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія. Робота, що поєднує два жанри – кіно та концерт та розповідає історію життя Василя, оперного співака зі світовим ім’ям, що покинув сцену у Франції і поїхав на український фронт воювати. Там він і загинув від кулі снайпера.

«Міф» так цікаво перегукується з тим, що це дійсно позитивний міф, який треба створювати про українських героїв. І одночасно таким був позивний Василя Сліпака», – розповів Андрій Мочурад заступник голови правління ГО «Граніт».

В органному залі — суцільні концерти.

Вівальді зазвучить на органі. У суботу, 3 лютого, в Органному залі за середньовічним інструментом сидітиме Олена Мацелюх. А у супроводі солюватиме Марко Комонько. Це будуть барокові «Пори року» під час яких ще й наживо творитиме художниця Ольга Куц. А у неділю, 4 лютого, – традиційний ланч-концерт. Цього разу органний речитатиль із киянкою Марією Хилько. А вже ввечері – зіркові гості з Австрії та Німеччини.

«Яромир Бабський і Яромир Боженко. Два Яромири, два львів’янини презентуватимуть у Львові теж унікальну програму з найкращих творів для камерного репертуару, для скрипки і фортепіано», – розповів Тарас Демко, заступник директора Органного залу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук