Купівля квартири в сучасних умовах: бути чи не бути?

Купівля квартири в сучасних умовах: бути чи не бути?

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 та режим карантину кардинально змінили життя людей і зосередили увагу на особистих цінностях. «Домашній режим» підкреслив важливість безпеки та комфорту для власної родини, а також продемонстрував наскільки тісним є зв’язок між нами та нашою домівкою.

Що може краще захистити сім’ю, ніж власний дім? Він є фортецею та територією затишку, як при звичному темпі життя, так і за умов пандемії чи фінансової кризи. Купівля квартири, однак, завжди викликає багато запитань як от: «Що обрати та як вигідно придбати?». В умовах нестабільності питань виникає ще більше, тому тема доцільності такої інвестиції потребує детальнішого вивчення.

У період глобальних та фінансових потрясінь ринок нерухомості, як один з найстабільніших, був предметом капіталовкладень населення. Під час економічних криз 2008 та 2014 років українці активно купували квартири, адже валютні коливання та нестабільність банківського сектору не гарантували збереження наявних коштів. А житло – це вклад, що не знецінюється. Це інвестиція в стабільність, яка вирішує не лише питання квадратних метрів, але й проблему безпеки, комфорту, економії часу та зручності, що відповідає вимогам сучасного життя у великому місті.

Чи варто купувати квартиру саме зараз? Так, адже ідеальних ринкових умов не існує, а сфера нерухомості ще не зреагувала на економічні проблеми зростанням ціни.

Нерухомість – гнучкий інструмент, який може перетворитись на подушку фінансової безпеки при операціях продажу чи оренди. Ізоляція бізнесу загострила фінансову проблему та змусила шукати альтернативні джерела доходу, проте створила додатковий попит на житло. В умовах, коли кожен бізнес зрозумів важливість онлайн складової для подальшого розвитку, сучасні підприємці шукають нові площі для організації роботи, IT-компанії активно орендують зручні, комфортні квартири для своїх спеціалістів, адже тенденція працювати з дому довго залишатиметься актуальною.

Крім того, попри зупинку життя в межах містах, молоді пари продовжують створювати сім’ї та потребують житла для найму чи купівлі. Тому квартира дає можливість інвестору отримувати дохід від оренди та створює додатковий прибуток від продажу за вищою ціною в майбутньому.

Проаналізувавши пропозиції львівських забудовників, зрозуміло, що деякі з них готові йти на зустріч клієнту та пропонувати вигідний валютний курс, як наприклад Група компаній Greenville. Проте, такі пропозиції обмежені в часі, тому їх слід відстежувати та використовувати. Купівля квартири – це не лотерея, вдалість покупки залежить тільки від вас.

Карантин не скасував життя, але продемонстрував, що стіни, які нас оточують мають надважливе значення. Обираючи нерухомість зараз, чи то для власних потреб, чи з метою збереження коштів, потрібно враховувати вимоги сучасного життя. Купівлю житла можна вважати вигідною інвестицією, якщо воно пропонує ряд переваг. До них належать: закрита, безпечна територія, підземний паркінг, близькість інфраструктури у вигляді магазинів, аптек, садочку, школи, фітнес-клубу та хороша транспортна розв’язка.

Деякі забудовники виходять навіть за ці рамки та пропонують житло зі своєю «еко-логікою» – з власними терасами, зеленими зонами для прогулянок та занять спортом, як, наприклад, у житловому комплексі Greenville Park Lviv, де мешканці можуть відчувати себе в гармонії з навколишнім середовищем. Насправді, нерухомість – одна з небагатьох речей, що є стабільними в теперішніх реаліях.

Саме тому жителі сучасних міст, попри глобальні чи економічні потрясіння, дедалі більше інвестують у розумні житлові комплекси, де все під рукою. Такі вкладення завжди приносять дивіденди, і мова тут не лише про гроші, але й про усмішки та щасливі очі власників комфортних, безпечних, «еко-логічних» квартир. Купівля квартири в сучасних умовах не буде ризиком, якщо обрати надійного забудовника та продуманий житловий комплекс.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук