Квартири у Львові від 7 800 гривень за квадратний метр

Суспільствореклама, 26 жовтня 201513750

Компанія ЕКО-ДІМ розпочала продаж квартир в будинку по вулиці Величковського. «Це оновлений проект, в якому ми відкрили продаж квартир, — говорить Роман Бук, директор АН «ЕКО-ДІМ». — Проектом передбачено 1-о, 2-о і 3-кімнатні квартири. Облаштування території, дитячий майданчик та інфраструктура – все це також передбачено проектом».

Варто зауважити, що будівництва компанії ЕКО-ДІМ відомі львів’янам, адже неодноразово відзначалися на різноманітних конкурсах та опитуваннях, а сам забудовник ЕКО-ДІМ кілька років поспіль був визнаний одним з найбільших та відповідальним забудовником Львова.

Всі будівництва компанії відбуваються в  оптимальні строки та з дотриманням вимог законодавства і містобудування. Так цього року здано в експлуатацію будинок по вулиці Під Голоском і готуються до здачі будинок на вулиці Мазепи-Інструментальна.

Серед нових пропозицій компанії, окрім згаданого Величковського, також новий будинок по вулиці Стуса поруч з парком Снопківський. Це вже другий будинок ЕКО-ДІМ, який будується в цьому районі.

На сьогодні «ЕКО-ДІМ» є компанією, яка володіє практично повним циклом виробництва. Саме тому  ми завжди маємо можливість встановлювати доступні ціни на квартири без посередницьких націнок. Ми маємо можливість корегувати ціни завдяки власному виробництву будівельних матеріалів, пропонуючи завжди оптимальний варіант вартості без зниження якості  робіт, — говорить Роман Бук, директор АН «ЕКО-ДІМ». — Ми застосовуємо принцип втілення розумних рішень в житловому будівництві, який дозволяє створювати не просто  квадратні метри, але сучасне житло з усіма перевагами сучасних технологій та продуманого міського простору».

Детальніше про ці та інші пропозиції можна дізнатися безпосередньо в компанії ЕКО-ДІМ - (032) 247-00-07 (та на сайті – еко-дім)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук